Hakkımızda

Biz Kimiz?

  • ERKAY GRUP OLARAK 1980 YILINDA İLK FİRMAMIZI ISTANBUL BAĞDAT CAD ÇİFTE HAVUZLAR SEMTİNDE FAALİYETE GEÇİRDİK.
  • ELEKTRONİK CİHAZLARIN TAMİR VE BAKIMI İLE BAŞLADIK. ZAMAN İÇERiSİNDE TEKNOLOJİ GELİŞİP UYDU ANTENLERİN DEVREYE GİRMESİYLE MERKEZİ ANTEN DAĞITIM SİSTEMİ İHTİYAÇ OLMAYA BAŞLADIĞINDA PROJE BAZLI ÇALIŞMAYA BAŞLADIK. OTELLER HASTANELER SİTELER GİBİ MERKEZİ ANTEN SİSTEMLERİ HİZMETİ VERMEYE BAŞLADIK. DAHA SONRA PROJELERDE MEKAN SESLENDİRMELERİ VE CANLI MÜZİK SİSTEMLERİ İLE DEVAM ETTİK.
  • SİSTEM İHTİYAÇLARI DOĞRULTUSUNDA YANGIN İHBAR VE DATA SİSTEMLERİNİ İLAVE EDEREK GELİŞEN TEKNOLOJİ BOYUTUNDA ANAHTAR TESLİMİ PROJELERDE YER ALMAYA BAŞLADIK. ÖNCELERİ PROJE FİRMASI BÜNYESİNE GEÇİP DANIŞMANLIK YAPARAK ŞARTNAMELER HAZIRLAYARAK SÜRDÜRDÜK. REFERANSLARIMIZDA GÖRDÜĞÜNÜZ ÜZERE BİR KISMINI PROJE BÜNYESİNE GEÇEREK BİR KISMINI TAŞERON OLARAK BAŞARI İLE BİTİRDİK.
  • SEKTÖRÜN İLKLERİNDEN OLARAK BİZLE ÇALIŞACAK PARTNERLERİ TİTİZLİKLE SEÇİP GRUP HALİNE GELDİK. VERDİĞİMİZ HİZMET POLİTİKASI SLOGANIMIZ OLAN MAKRO ALANLARDA MİKRO ÇÖZÜMLER ANLAYIŞI İLE ÇOK HIZLI VE PRATİK ÇÖZÜMLER ÜRETİP PROJELERİN EN KISA ZAMANDA SAĞLIKLI VE ÖMÜRLÜ ÇALIŞMASINI İLKE EDİNDİK.
  • ERKAY GRUP HER TÜRLÜ PROJELERİNİZİN SORUNLARINI ÇÖZME YAPISINA SAHİPTİR.